top
pořádané výstavy
Galerie Millennium

pořádala od svého založení v roce 2001 tyto výstavy:

 
2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009
2008 2007 2006 2005 2004 2003 2002 2001

2017
Jaroslav Urbánek - Od kamene ke kresbě, od kresby ke kameni - 12.9.2017 - 8.10.2017
Adolf Hoffmeister - kresby a koláže - 15.8.2017 - 9.9.2017
Letní výstava umělců z okruhu galerie - 11.7.2017 - 13.8.2017
Čestmír Suška -Ocelové mísy - 13.6.2017 - 9.7.2017
Výtvarníci Charty 77 - 10.5.2017 - 11.6.2017
Tomáš Lahoda - EXTATIC - 12.4.2017 - 7.5.2017
100 let Hollaru - Přehlídka tvorby autorek - 15.3.2017 - 9.4.2017
Antonín Kybal - Objemy v prostoru - 2.2.2017 - 13.3.2017

▶ nahoru ◀
........................................................................................................................................................................................................................

2016
Vánoční výstava - 20.10.2016 - 8.1.2017
Michal Šarše- Tak trochu v pohybu - 15.9.2016 - 16.10.2016
Jiří Kalousek - Malá Revize 1945 - 1985 - 10.8.2016 - 11.9.2016
Šedesátá léta - Obrazy, sochy a grafika - 11.5.2016 - 26.6.2016
Karel Bartáček - Nejisté pozice - 6.4.2016 - 8.5.2016
Dubroka ip - Groteskno v sexualitě... i jinde - 2.3.2016 - 3.4.2016
Hana Sluková - Krajina vlídnosti - 4.2.2016 - 28.2.2016

▶ nahoru ◀
........................................................................................................................................................................................................................

2015
Dielne nových divov - 14.10.2015 - 15.11.2015
Aleš Veselý - Bez začátku, bez konce - 11.9.2015 - 11.10.2015
Martin Velíšek, Aurel Klimt - Filmové loutky - 5.8.2015 - 6.9.2015
Letní výstava - 3.7.2015 - 2.8.2015
Napříč kontinenty / FUSIONISM - 16.6.2015 - 30.6.2015
Napříč kontinenty / FUSIONISM - 2.6.2015 - 14.6.2015
Milan Ressel - Eighty, My a Vy - 29.4.2015 - 31.5.2015
Svět Jiřího Muchy a jeho přátel - 11.3.2015 - 26.4.2015
Karel Pucherna, Výběr z díla - Mezi světy - 11.2.2015 - 8.3.2015

▶ nahoru ◀
........................................................................................................................................................................................................................

2014
Dimitrij Kadrnožka, k životnímu jubileu - 31.10.2014 - 30.11.2014
Věra Boudníková-Špánová, Výběr z díla. Mine Oka, Hlubinné ryby - 9.10.2014 - 28.10.2014
Babí léto - K.Bartáček, Št.Čapek, J.Kalab, J.Lindovský, R.Paluch a další - 2.9.2014 - 28.9.2014
Čtyři umělci, čtyři národnosti, čtvero tváří - 1.7.2014 - 13.7.2014
Mluví se o válce 1914 - 2014 - 23.5.2014 - 29.6.2014
Olga Karlíková - Ptačí zpěvy - 15.4.2014 - 18.5.2014
Socha, Objekt, Asambláž - 11.3.2014 - 18.4.2014
Barbora Blahutová - z ničeho nic někdy něco - 11.2.2014 - 9.3.2014

▶ nahoru ◀
........................................................................................................................................................................................................................

2013
Vánoční přehlídka autorů z okruhu galerie - 4.12.2013 - 2.2.2014
Svatopluk Klimeš - Na Sametu - 6.11.2013 - 1.12.2013
Libor Krejcar - Sypaný vobrazy a jiný vykopávky - 9.10.2013 - 3.11.2013
Zvi Tolkovski - izraelský výtvarnik - 13.9.2013 - 6.10.2013
Letní přehlídka umělců z okruhu galerie - 19.7.2013 - 1.9.2013
Marius Kotrba 1959 - 2011 - 12.6.2013 - 14.7.2013
Alén Diviš - Kresby - 10.4.2013 - 9.6.2013
Výběr z české a slovenské grafiky && Výběr z děl autorů z okruhu galerie Millennium - 5.3.2013 - 7.4.2013
Vanitas vanitatum et omnia vanitas - 19.12.2012 - 3.3.2013

▶ nahoru ◀
........................................................................................................................................................................................................................

2012
Josef Liesler k stému výročí - 20.11. - 16.12.2012
Josef Holler – český Degas? a Hon na lišku - 9.10. - 4.11.2012, 9.10. - 18.11.2012
Outsider art - tři osudy: Iveta Horváthová, Silvie Vurcfeldová, Boris Škil - 21.9. - 7.10.2012
Letní přehlídka autorů z okruhu galerie Millennium - 17.7. - 3.9.2012
Jiří Kovanic - Fotografie - 20.6. - 20.7.2012
Maska v tvorbě současných autorů - 16.5. - 17.6.2012
Jaroslav Rössler - kresby a malby - 12.4. - 13.5.2012
Jemné záře - Alena Anderlová,Linda Klimentová,Marta Kolářová - 14.3. - 9.4.2012
Svět Jiřího Trnky a a jeho přátel - 1.2. - 11.3.2012
Czech Art - 17.12.2011 - 12.2.2012

▶ nahoru ◀
........................................................................................................................................................................................................................

2011
Michael W. Pospíšil - Města, Viktorie Ban-Jiránková - Odbarveno - 16.11. - 4.12.
Koláže - 12.10. - 13.11.
Zahrada (rajská) - 9.9 - 9.10.
Letní přehlídka autorů z okruhu galerie Millennium - 12.7 - 7.9.
Michal Šarše - Intimnosti - 7.6. - 3.7.
ART PRAGUE – X. ročník mezinárodního veletrhu umění - 7.6. - 12.6.
Viktor Hulík - Black and White (and Grey) 2 - 4.5. - 5.6.
VZHŮRU - 50 let od letu prvního člověka do vesmíru - 6.4. - 1.5.
Bohumil Eliáš starší - Malba, sklo - 2.2 - 6.3.
Daniel Balabán - El a OP - 3.1. - 30.1.

▶ nahoru ◀
........................................................................................................................................................................................................................

2010
Bláznivý barevný svět - 3.11. - 5.12.
Milan Cais - Top 12 Songs - od 6.10. do 31.10.
Kreis v Praze - od 3.9. do 3.10.
Marie-Paule Pospisil - Koláže - od 2.6. do 27.6.
Daniel Bidelnica - Moje DNA - od 6.5. do 30.5.
Barbora Blahutová - Tra Mari e Monti - od 14.4. do 2.5.
Design XXM - od 12.3. do 11.4.
Odkaz tvorby Antonína Slavíčka v současné krajinomalbě - od 2.2. do 7.3.

▶ nahoru ◀
........................................................................................................................................................................................................................

2009
Franz Kafka ve výtvarné tvorbě - od 11.11. do 13.12.
Pavel Piekar - Do Benátek a dál - Venezia e oltre - od 7.10. - 8.11.
Rabi Löw Jehuda ben Becalel - od 2.9.-4.10.
Dominanta Malé strany - Kostel sv. Mikuláše - od 18.6.-12.7.
Malé formáty - od 20.5.-14.6.
Tilman Rothermel - Labyrinty města - 16.3. - 17.5.
Ivana Štenclová - IVANA DIXIT - 4.2. - 8.3.
Peter Roller - Výběr z díla - 4.2. - 8.3.

▶ nahoru ◀
........................................................................................................................................................................................................................

2008

Jiří Trnka , Martin Velíšek , Aurel Klimt - Loutky - 7.11. - 7.12.
Sandria Hu - 7.10. - 31.10.
Stvoření světa Jeana Effela - 3.9. - 28.9.
Letní přehlídka - 15.7. - 31.8.
Franz Kafka ve výtvarné tvorbě - 10.6. - 13.7.
Fenomén Automobil - 15.4. - 8.6.
Rudolf Zörner - Grafika, malba a asambláže - 18.3. - 13.4.
Zdenek Hůla - Pozdní sběr - 19.2. - 16.3.
Svět Jiřího Brdečky a jeho přátel - 16.1. - 17.2.

▶ nahoru ◀

........................................................................................................................................................................................................................

2007

Cesta pražského sněhuláka - 5.12. - 2.1.
Grafické dílo Albína Brunovského ze soukromých sbírek - 7.11. - 2.12.
Výběr z díla českých a slovenských sochařů - 10.10. - 4.11.
5 let po povodni - 4.9 - 7.10.
5 let po povodni - 11.7. - 2.10.
Charbel Ackermann - 13.6. - 8.7.
Koláž od 60. let do současnosti - 10.5. - 10.6.
Eva Vones - Klidná zóna 11.4. - 6.5.
Ivan Komárek - Depozitář  7.3. - 8.4.
Cesty grafiky - Šimon Brejcha, Jana Budíková, Markéta Králová, Ivo Křen, Pavel Piekar, Iva Skřivánková,
Jana Šindelová a Andrea Tachezyová
  8.2. - 4.3.

▶ nahoru ◀

........................................................................................................................................................................................................................

2006

Zimní přehlídka současného umění - plastika, malba, design - 13.12. - 4.2.
NPOLE - Christian Block - 15.11. - 10.12.
Závažná hra aneb česká a slovenská asambláž - 11.10. - 12.11.
Alois Fišárek - Výběr z díla, výstava ke 100. výročí narození - 6.9. - 8.10.
Lodní lístek do ráje - Peretz Béda Mayer a Fritz Haendel - 11.7. - 27.8.
Sophie Labayle - Příroda / Rytmy 13.6. - 9.7.
V labyrintu Bruna Schulze 11.5. - 11.6.
Monstra a monstra v nás 12.4. - 7.5.
Rozehrané rozhraní - Malířská škola Michaela Rittsteina - Igor Grimmich a David Trávníček 15.3. - 9.4.
Podvědomí - Společná výstava ke 150 letému výročí narození Sigmunda Freuda 15.2. - 13.3.
Viktoria Ban-Jiránková - Paměť kuchyňského lina 11.1. - 12.2.

▶ nahoru ◀

........................................................................................................................................................................................................................

2005

Vánoční pohádka - společná výstava 8.12. - 8.1.
Jürgen Ritter - Moc obrazů a strach režimu 6.10. - 6.11.
Vavro Oravec - výstava k 90. narozeninám umělce 9.9.-2.10.
Letní přehlídka současné české malby a plastiky 5.7. - 7.9.
Hlavně psi, ale i jiná stvoření7.6. - 3.7.
Otis Laubert - Na dvoch miestach 4.5. - 5.6.
Olga Michálková - Fotografie z let šedesátých 26.4. - 2.5.
Chvála bláznovství VI 31.3. - 24.4.
Michel Détré - Jákobův žebřík 9.3. - 28.3.
Karol Baron - Výběr z díla 26.1. - 28.2.

▶ nahoru ◀
........................................................................................................................................................................................................................

2004

Vánoční přehlídka - malba, plastika, design 1.12. - 24.1.
Blanka Lamrová - Uprchlíci 1989 2.11. - 30.11.
Nenad Vorih - Synergy 6.10. - 31.10.
Letní přehlídka - malba, plastika, design 8.7. - 5.10.
Peter Roller - Výběr z díla 10.6. - 4.7.
Různé podoby lásky - přehlídka současného moderního umění 6.5. - 6.6.
Studenti atelieru Michaela Rittsteina - Karel Jerie a Lukáš Miffek 7.4. - 2.5.
Lidé Michaela Bílka4.3. - 4.4.
Kritický romantismus Michala Burgeta 4.2. - 29.2.

▶ nahoru ◀
........................................................................................................................................................................................................................

2003

Aleš Krejča - Sedimenty - sentimenty 17.12. - 1.2.
Výběr ze současné české malby 19.11. - 17.12.
Stopy, Plochy, Priestory - Eva Cisárová-Mináriková, Anna Horváthová, Ivica Vidrová-Langerová 15.10. - 16.11.
Krátké spojení - Marie Filippovová, Klara Kutschera, Ype Limburg, Michaela Niederkircher, Karin Raitmayr 24.9. - 12.10.
Stanislav Tůma - Pražské podhradí 4.9. - 28.9.
Malé formáty - letní přehlídka prací výtvarníků z okruhu galerie Millennium 18.6. - 31.8.
Gedalia Ben Zvi - Sedm dní stvoření světa 16.5. - 15.6.
Petr Císařovský, Karel Haloun - Cesta zpátky 18.4. - 11.5.
Luboš Plný, Silvia Vurcfeldová - Chvála bláznovství III 3.4. - 16.4.
Jan Šafránek - Dvě roční období, obrazy 28.2. - 30.3.
Diana Ivanova & Eli Geiser A Guidebook For Lovers 11.2. - 23.2.
Pavel Holas & Vladimír Véla - NO IN NO OUT 8.1. - 9.2.

▶ nahoru ◀
........................................................................................................................................................................................................................

2002

Vánoční prodejní společná výstava - Zvíře 3.12. - 5.1.
Zorka Ságlová - Obrazy a asambláže 5.11. - 5.12.
Václav Jírovec - Podivný svět, obrazy a plastiky 1.10. - 3.11.
Adolf Hoffmeister - Poslední díla, ke stému výročí narození 25.6. - 29.9
Marta Hadincová-Vožniaková - Obrazy, kresby, koláže 28.5. - 23.6.
Michal Cihlář - Tapety 29.4. - 26.5.
Luboš Plný - Zuby jsou bezvadný, ale dásně budou muset ven 4.4. - 21.4.
Bedřich Budil - Výběr z díla 28.2. - 31.3.
Ivan Komárek - Černá série 22.1. - 24.2.

▶ nahoru ◀
........................................................................................................................................................................................................................

2001
Společná vánoční výstava autorů z okruhu galerie - Ivan Bukovský, Petr Císařovský, Roman Franta,
Xénia Hoffmeisterová, Věra Janoušková, Boris Jirků, Václav Jírovec, Ivan Komárek, Michael Rittstein,
Martin Velíšek, Jiří Sozanský
19.12. - 20.1.
Jiří Sozanský - Kresby a grafika 22.11. - 16.12.
Miroslav Jiránek - Obrazy o kamenech a tichu 26.10. - 18.11.
Roman Franta - Přelet 19.9. - 21.10.
Bedřich Stefan - Komorní dílo 21.6. - 9.9.

▶ nahoru ◀